Jurando sveikatingumo centras

 Visu perimetru buvo atliekami betono pjovimo darbai gylis 7cm. plotis 8cm. ir betono išmušimo darbai. Užsakovo pagrindinis reikalavimas buvo, kad darbai būtų atlikti sausu būdu ir kuo mažiau dulkių. Buvo naudojama betono pjovimo mašina su dulkių nusiurbimu. Darbus atlikome per 1 dieną.

Plungės baseinas

Darbai Plungėje. Baseino dugninėje dalyje reikėjo išgręžti 20vnt. 160mm skersmens. Darbus atlikome per vieną dieną.

Dalinis perdangos pjovimas ir demontavimas

Atlikome perdangos pjovimo ir demontavimo darbus, perdangos storis 20cm. buvo išpjauta 12m2 perdangos. Darbus atlikome per dvi dienas.

Skylė fasade

Telšiuose atlikome skylės gręžimą 1mtr. skersmens. Darbus atlikome per 2h.

Skylės šildymo sistemai renovuojamane pastate

Renovuojamame name Taikos. pr 20 Klaipėda buvo atliekami visos šildymo sistemos keitimo darbai, rangovas užsakė išgręžti 96vnt. 28mm skersmens skyles per perdangą, perdangos storis 40cm. Darbus atlikome per 1mėn. (darbai buvo suskirstyti į keleta etapų).

Ertmės skersmuo 3 mtr.

Užsakovo reikalavimas buvo kad ertmė būtų 3 mtr. skersmens, kadangi tokios karūnos neturim tad gavom gręžioti 96 skyles 160mm skersmens. Darbas buvo atliktas per 3 dienas.

Darbai gintaro muziejuje

Darbas Palangos gintaro muziejuje. Buvo atliekamas skylių gręžimas iš patalpos į lauką oro kondicionavimo sistemoms pravesti.

Atraminės sienelės dalininis nupjovimas

Grunto atraminė sienelė namo gyventojams buvo per aukšta, gyventojų prašymu statytojas pasamdė mus nupjauti dalį grunto atraminės sienelės. Buvo nupjauta 72metrai 20cm gylio armuoto betono sienelė. Darbas buvo atliktas per 4 dienas.

Skylės inkarams

Užsakovas nustatė, kad esamos inkarų vietos neatitinka projekte numatytų vietų, tai buvo nuspręsta išgręžti naujas skyles 28mm skersmens. 35cm gylio naujiems inkarams montuoti. Darbai buvo atlikti per 1,5h.

Skylių gręžimas Klaipėdos baseine

Klaipėdos baseinas naujai montavo keleta burbulinių vonių buvome pasamdyti  išgręžti 36vnt skirtingo skersmens skylių per gelžbetoninę perdangą. Darbus atlikome per dvi dienas naudodami vakuuminį padą ir mandens nusiurbimo žiedą. Burbulinės vonios veikia Klaipėdos gyventojai patenkinti.

Ventiliacijos ortakio skylė komercinėse patalpose

Skylės ventiliacijos ortakių ir nuotėkų vamzdyno montavimui. Darbai buvo atliekami naujai statomame daugiabučiame name Panevėžio g. skylių kiekis 37vnt skirtingo skersmens. Darbai atlikti etapais per du mėnesius.

Skylė gartraukio pajungimui

Užsakovui buvo reikalinga skylė gartraukio pajungimui 160mm skersmens. Darbas privačiame name jau pakabintos virtuvinės spintelės, tad darbai turi būti atlikti labai atsakingai (nesugadinant spintelių) ir švariai. Gręžiamas paviršius - silikatiniai blokeliai, polistirolas. Darbai atlikti per 40min. Užsakovas liko patenkintas.

Skylės bus naudojamos ventiliacijos sistemai montuoti.

Darbai krematoriume Klaipėdos rajone. 55 cm skersmens skylės bus naudojamos ventiliacijos vamzdžiams montuoti. Rangovas užsakė 87 vienetus skirtingo skersmens skylių. Dalis skylių naudojama vėdinimui, oro kondicionavimui, nuotėkų vamzdynui. Darbai buvo atlikti etapais per tris mėnesius. Buvo naudojama Cedima, hilti gręžimo įranga.


MB „Skubutispro“
Įmonės kodas: 305697613
PVM mokėtojo kodas: LT100014024017

Susisiekite

Visos teisės saugomos. © MB SKUBUTISPRO